Informace pro rodiče budoucích školkáčků

Vážení rodiče budoucích školkáčků,

chtěly bychom Vás předběžně seznámit s tím, co bude Vaše dítě potřebovat při nástupu do MŠ.

Příchod do MŠ je od 6,00 do 8,00hod. Po obědě si děti můžete vyzvedávat od 12,00 do 12,30hod.

Kdo tak ještě neučinil, prosíme, odevzdávejte  vyplněné Evidenční listy při příchodu do třídy 1.9.2021 – ke stažení zde.

V šatně si najdete značku pro vaše dítě a na místo mu dáte do sáčku náhradní věci ( spodní prádlo, mikinu, tričko, tepláčky, ponožky). Kdo bude v MŠ spát, přinese si podepsané pyžámko. V botníku mějte bačkůrky, obuv na ven, popřípadě gumáky do deště. Prosíme vše podepsané. Do třídy doneste dětem 1x hrníček na pití a 1x kalíšek s kartáčkem na zuby + pastu také prosíme podepsané.

Ostatní věci týkající se provozu, režimu a výchovné náplně školky se dozvíte buď na webových stránkách školy, nebo na třídní schůzce na začátku září.

Na Vaše děti se těší učitelky z jednotlivých tříd.