Zapojení rodičů – vedení kroužků

Dobrý den,

přemýšlíme o organizaci příštího školního roku a rádi bychom do volnočasových aktivit zapojili i vás, rodiče. Byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli rozšířit nabídku kroužků pro žáky a zapojili se do jejich vedení.

Pokud se věnujete v rámci svých osobních aktivit nebo profesního působení činnostem, které by mohly bavit i naše žáky, bude skvělé, když se do systému kroužků zapojíte.

Podmínky budou následující: kroužky by začínaly buď ve 13.00, 14.00 nebo v 15.00 hodin. Téma kroužku, počty žáků a věkové složení je na domluvě.

Odměna je placena formou DPP. Kroužky budou začínat v polovině září 2023 a potrvají celý školní rok.

Jestliže máte chuť kroužek vést, kontaktujte mě na email jolana.vaneckova@zsnecin nebo odpovědí na tuto zprávu a v přípravném týdnu bychom se domluvili.

Předem děkujeme za spolupráci! Mgr. Jolana Vaněčková