Poděkování

Vážený pane starosto, páni místostarostové, zastupitelé, kolegové, vážení rodiče a milí žáci,

ráda bych vám všem srdečně poděkovala za vaši neocenitelnou podporu a spolupráci během tohoto školního roku.

Díky vašemu úsilí, trpělivosti a odhodlání jsme společně překonali všechny výzvy, které nám tento rok přinesl. Vaše angažovanost a péče nejenže přispěly k úspěchům našich žáků, ale také vytvořily příjemné a inspirativní prostředí, ve kterém se každý mohl rozvíjet a růst.

Rodičům děkuji za jejich neustálou podporu a důvěru, kterou do nás vkládají. Vaše zapojení a spolupráce jsou pro nás nesmírně důležité a jsme vděční za každý moment, kdy jste nám pomohli.

Žákům chci poděkovat za jejich píli, vytrvalost a pozitivní přístup. Vaše odhodlání a snaha jsou pro nás velkou motivací a inspirací.

Ještě jednou děkuji všem za úspěšný a plodný školní rok. Přeji vám krásné prázdniny plné odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Těším se na další společný rok plný nových výzev a úspěchů.

S úctou a vděčností, Mgr. Jolana Vaněčková