Adaptační kurz 6. ročníku

Již pravidelně se během září žáci 6. ročníku účastní adaptačního kurzu, jenž má za cíl poznat se se svou novou třídní učitelkou, nastavit si společná pravidla a v neposlední řadě si užít spoustu legrace. Ani letos tomu nebylo jinak, jen šesťáci nebyli jediní, komu byl letošní „Adapťák“ určen. Přizvali k sobě spolužáky z osmého ročníku společně s jejich novou třídní učitelkou. Akce se konala od pondělí 11.9. do středy 14. 9. v RS Zrůbek, kam obě třídy společně doputovaly z Nečíně. Po zdolaných 11 km se děti ubytovaly v chatičkách a program mohl začít. Každý ročník měl svou vlastní náplň kurzu, ale cíl byl společný- stmelení třídního kolektivu a legrace. Kromě nespočtu zábavných aktivit nejen u vody se třídy účastnily i prohlídky záchranné stanice Ochrana fauny v Hrachově, uspořádaly proti sobě turnaj ve vybíjené nebo noční bojovku.  Věříme, že si naši žáci z pobytu odnesli spoustu úžasných zážitků a vzpomínek a společně strávený čas jim přinesl i nová mezitřídní přátelství. Na fotografie z kurzu se můžete podívat v naší fotogalerii.