Březnové bruslení v Sedlčanech 5.-9.r.

Starší žáci z 5. – 9. ročníku na ledě vystřídali své mladší spolužáky. Přes počáteční opatrné ohmatávání mantinelů a nejisté a trhavé pohyby se po několika minutách vrátila dětem jistota, že s bruslemi je to podobné jako s jízdou na kole, to se prostě nezapomíná😃. S radostí a úsměvem se proháněli po ledě jednotlivci, dvojice i více početné skupinky. Každý, kdo měl chuť, mohl si zahrát Rybičky, rybáři, vyzkoušet slalom dvou skupin na ledě nebo postavit s kamarády tunel ze zvednutých paží a projíždět jím. Samozřejmě nechyběli ani hokejisté, kteří obsadili třetinu kluziště a bojovali o každou branku. Bylo to velmi příjemně strávené dopoledne a my tajně doufáme, že se na led letos ještě jednou společně vrátíme, nejlépe těsně před Vánoci. Ledu a bruslení zdar!