Ohlédnutí za lyžákem

Týden v Rokytnici nad Jizerou nám všem uběhl jako voda a je načase ho zhodnotit:

1. Ubytování – ucházející
  2. Lyžařské podmínky – dobré
  3. Žáci na kurzu – skvělí:-)

A jak dopadla zpětná vazba?

1. Co se mi líbilo na LVK? – lyžování (19x), společné večery (2x), sníh (5x), zábava (3x), výlet s kamarády, večerní program (5x), lanovka, trocha volného času, sjezdovky (6x), stavění ze sněhu, výklad od pána z horské služby, skoro všechno, dobrá společnost učitelů, fajn děti, společná parta, všechno, sezení na chodbě, čaj, hodní učitelé, křesla, atmosféra (2x), panorama, lyžování na Lysé hoře, spaní (2x), vše krom jídla, volnost na sjezdech, výběr hotelu, Amádea.
  2. Můj “TOP” zážitek na LVK? –  lyžování na Lysé hoře (6x), naučil(a) jsem se lyžovat (11x), povídání na chodbě, gauč na chodbě (4x), slalom, spaní, Vadim, pomlouvání, skákat do sněhu (2x), stavět ze sněhu (2x), sjet celou sjezdovku bez strachu že spadnu, sjíždění kopců, 4 koly vedle mé postele, čas s vybranou společností, zábava s kamarádkami při volném čase, Vašek, spadnutí do louže (2x), zábava s holkama na pokoji, zábava na louce.
  3. Koho oceňuji a za co?učitelky za: já bych to nezvládl, uspořádání všeho, nervy, trpělivost, naučily všechny lyžovat, byly hodné a že to vydržely:-), Verču M. – byla na mě hodná, Monču – že se mnou vydržela celý týden, Honzu Zíku – že se naučil lyžovat a za odvážnost na diskotéce, Anetku – půjčila mi náplast a nesla mi pití, Romana – za snahu, Natálku – že mě chválila, Andulku P. – když jsem spadla, zastavila a zeptala se, jestli potřebuji pomoct, Vaška – za rychlé naučení lyžovat, Honzu Maška – jak se naučil lyžovat, Martina – naučil se jezdit rychle, Saliho –  že přivezl BANK, Cáňu – přines léky, Petra – za pomoc, kuchaře – za jídlo.

Takže…..lyžák byl moc fajn a už se těšíme na další!