Okresní kolo v basketbalu IV. dívky a chlapci – Sportovní liga škol, Přibram

Tento týden v Okresním kole v basketbalu pro kategorii 8. a 9. tříd v Příbrami se naše škola účastnila s hrdostí a vášní. Tato sportovní událost, součást Sportovní ligy škol, přinesla do naší školní komunity vzrušující chvíle plné soutěže a fair play.

Žáci naší školy se prezentovali s úctou a statečností, prokazujíce zájem o tento náročný sport. V každém ročníku si kluci a dívky zlepšují své dovednosti, což bylo patrné i během tohoto klání. Jejich odhodlání a nasazení na hřišti byly nápadné, což ukazuje na rostoucí vášeň pro basketbal mezi mladými hráči.

Výsledky naší účasti jsou pozitivní a povzbuzující. S každým rokem získáváme více bodů, což svědčí o neustálém zlepšování a růstu týmu. I naše dívky předvedly skvělé výkony, a dokonce si připsaly i remízu, což je skvělý úspěch pro celý kolektiv.

Výsledky celého turnaje můžete sledovat na přiložených fotografiích https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2023-12-14-basketbal-8-a-9-trida.

Těšíme se na další sportovní výzvy a jsme hrdí na to, jak naši žáci reprezentují naši školu na sportovních akcích.

Děkuji, Fejková