Okresní kolo ve vybíjené II – chlapci

V dnešním okresním kole ve vybíjené II pro chlapce jsme měli příležitost pozorovat vynikající sportovní výkony našich žáků, kteří reprezentovali naši školu. I přes některé výzvy, s nimiž jsme se museli potýkat, jsme ukázali sílu týmu a skvělou sportovní duchapřítomnost.
V naší skupině jsme čelili tvrdým soupeřům, a to ZŠ pod Svatou Horou a ZŠ Březnice. I když jsme v těchto zápasech neuspěli, ukázali jsme skvělou houževnatost a nasazení. Naopak, proti ZŠ Nový Knín jsme si připsali zasloužené vítězství, což nám dodalo potřebnou dávku sebevědomí a motivace do dalších bojů.
Největší vzrušení však přinesl zápas se ZŠ Stará Huť, který se vyvinul do dramatické bitvy. I přes naše úsilí jsme nakonec prohráli o pouhý jeden bod. Tento zápas ukázal, že naši žáci mají nejen sportovní dovednosti, ale i schopnost bojovat až do konce.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim žákům za reprezentaci naší školy ve sportovních soutěžích. Děkujeme také našim učitelům tělesné výchovy, kteří se starají o přípravu našich žáků na sportovní události. Jejich práce a podpora jsou nepostradatelné pro úspěchy, kterých dosahujeme. Fotografie najdete na https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2024-03-19-okresni-kolo-ve-vybijene-ii-chlapci.
Šofrle