Předškoláci a jejich týden:-)

Další týden nám utekl jako voda a u Soviček rozhodně nebyla nuda. Bylo to hlavně o dětech, jak jinak…👫😄. Naši předškoláci už ví, že na celém světě jsou děti různé a některé se nemají stejně prima, třeba jako “ty naše” 🦉 👍 . Vyrábění šlo dětem od ruky…posuďte sami a nezapomínáme také na přípravu do školy 😉 .
Ve čtvrtek jsme se vydali 🚍 s dětmi do Čechovy stodoly v Bukové u Příbrami. Tam na nás čekal Praotec Čech a provedl nás pověstmi o Čechách. Poučné a zajímavé to bylo 🧐.
No a konečně v pátek…čekalo na děti překvapení…tentokrát žádná sladkost. Na naši činnost jsme se přesunuli do venkovní učebny, kde bylo moc příjemně. Děti hledaly slova a písmenka…ale ne na záhonkách 😂📜 a nakonec odešli všichni se zmrzlinou…🍧,kterou si poctivě nakreslili…😅✏️🤭.