PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY-JARO 2024

Dne 13. prosince jsem měla čest zúčastnit se přednášky v Kongresovém Centru Praha jako výchovný poradce, která se týkala Přijímacího Řízení do Středního Vzdělávání a Vzdělávání v Konzervatoři pro rok 2024. Tato událost byla zaměřena na představení nového online systému přihlašování na střední školy, který vstoupí v platnost od poloviny ledna.

V rámci přednášky jsem měla možnost sdílet klíčové informace a detaily o novém přihlašovacím procesu. Ráda bych všechny zájemce o tento důležitý krok ve vzdělávání informovala o možnostech a postupech, které jim tento systém poskytne. Pro rodiče je k dispozici veškeré potřebné informace na oficiálních webových stránkách: https://www.prihlaskynastredni.cz/.

Je skvělé vidět, že škola ZŠ Nečín má vizi, která se zaměřuje na to, aby byli rodiče vítáni a podporováni v procesu vzdělávání svých dětí. Jsem přesvědčena, že tímto způsobem můžeme poskytnout odpovědi na veškeré otázky, které rodiče mohou mít ohledně budoucnosti vzdělávání svých potomků.

Věřím, že tato událost přispěje k úspěšnému a hladkému přijímacímu procesu pro rok 2024.

S pozdravem,

Fejkova, výchovný poradce