Soutěž florbalu – Školní Sportovní Liga AŠSK – okrsek Dobříš

V okrsku Dobříš se dnes odehrála úžasná florbalová soutěž, ve které se střetly školy 1.ZŠ Dobříš, 2.ZŠ Dobříš, Gymnázium Karla Čapka Dobříš, ZŠ Nový Knín, ZŠ Nečín a ZŠ Mníšek pod Brdy. Byly to napínavé zápasy a skvělé sportovní boje!

I když jsme se našemu maximu věnovali naplno, tentokrát nám něco chybělo. Umístili jsme se na 6. místě v obou kategoriích, ale neztrácíme odvahu. Každý z našich hráčů a hráček dával do hry všechno, co v něm bylo. A právě to je ten skvělý duch sportu, který nás spojuje a posouvá dál. Dnes nas reprezentovali:

6. třída divky: Kamila Vacková, Laura Bosáková, Kateřina Bosáková

7. třída divky: Anna Mišálková, Nikola Černá, Tereza Vacková, Ester Zirhutová

6. třída kluci: Vit Lundák, Patrik Víša, David Ly, Jáchym Pospíšil

7. třída kluci: Martin Kubin, Nikola Fuhrmann, Jiří Skuhrovec, Marek Šorm

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na promoci sportu v obci Nečín, ať už jako hráči, učitele, rodíče nebo vedeni a obec. Vaše podpora a oddanost jsou pro nás důležité. Společně podporujeme sport v naší obci Nečín a pracujeme na tom, abychom se v dalších soutěžích mohli ještě více zlepšit.

Gratulace vítězům a všem účastníkům za skvělé výkony a fair play na hřišti. Těšíme se na další sezónu a nové výzvy.

Všechny fotografie najdete na Rajčeti: https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2023-10-19-florbal-6-a-7-trida/1613821906. Děkuji, Fejková