Soutěž florbalu – Školní Sportovní Liga AŠSK – okrsek Dobříš, 8. a 9. třída

2.11 se v okrsku Dobříš odehrála florbalová soutěž, ve které se střetly školy 1.ZŠ Dobříš, 2.ZŠ Dobříš, Gymnázium Karla Čapka Dobříš, ZŠ Nový Knín, ZŠ Nečín a ZŠ Mníšek pod Brdy. Byly to napínavé zápasy a skvělé sportovní boje!

Na rozdíl od mladší kategorie, dívky 8. a 9. třídy dokázaly vyhrát 1 zapas nad Gymnázium Dobříš 5:1 a taky remizovat s ZŠ Nový Knín 3:3. Umístili jsme se na 6. místě v kategorií kluku a na 5. místě v kategorií dívek. Včera nás reprezentovali:

8. třída dívky: Tereza Nováková (útok), Sabina Plavcová (brankář), Klára Kozová (útok), Erika Julíšová (obrána), Jana Kopecká (obrána).

9. třída dívky: Anna Šarková (útok), Quinn Reidingerová (obrána), Marie Jelínková (útok)

7. třída kluci: Nikola Fuhrmann (útok), Jiří Skuhrovec (útok)

8. třída kluci: Martin Bobek (útok), Vojtěch Hostinský (obrána)

9. třída kluci: Chris Nielsen (útok), Kristian Fuhrmann (obrána), Filip Král (brankář)

Naše škola se každý rok zapojuje do soutěží ve sportu a s hrdostí můžeme říci, že děláme v tomto směru značné pokroky. Jeden z významných příkladů je náš tým ve florbale, kde jsme si všimli zlepšení v několika klíčových aspektech hry. Nejenže nyní dostáváme méně branek, což svědčí o naší lepší obraně, ale také dáváme více gólů, což ukazuje naši schopnost útočit a skórovat. Naše zápasy jsou nyní velmi vyrovnané a napínavé, což ukazuje, že jsme schopni konkurovat a odvádět kvalitní výkony. Týmová práce a nasazení všech hráčů jsou klíčovými faktory našeho úspěchu.

Těšíme se na další výzvy a soutěže, kde budeme pokračovat v našem sportovním růstu a ukazovat, že naše škola je místem, kde se neustále zlepšujeme a dosahujeme výborných výsledků ve sportovním světě.

Všechny fotografie najdete na Rajčeti: https://www.rajce.idnes.cz/…/2023-10-19…/161381906. Děkuji, Fejková