Sovičky na návštěvě v 1.třídě

Ve středu 9.6.2021 šly Sovičky na návštěvu do 1.třídy :-). Seznámily se s paní učitelkou i prvňáčky a vzájemně si všichni předvedli, jak zvládají písmenka a číslice, ale také ohleduplnost při vyučování vůči ostatním. Sovičky nejprve dostávaly otázky na koberci, v polovině vyučovací  hodiny se pak vyměnily s prvňáčky, kteří je pustili do svých lavic. To bylo teprve vzrůšo! Půjčit si z penálu tužku, zapisovat  písmenka a číslice podle pokynů paní učitelky…hlásit se a střídat  u opravdové školní tabule, na kterou byla odměna a radost psát…pro naše předškoláky zážitek natolik vzrušující, že téměř všichni ohodnotili průběh návštěvy smajlíkem usměváčkem a pochopitelně slovy: Já se strašně těším do školy!! Kéžby jim toto nadšení vydrželo ještě hoooodně dlouho :-)).

Všem držíme palce a děkujeme :-)). AB