Třídní výlet 7. třída s přespáváním ve škole

7. třída s paní učitelkou Fejkovou se vydala na svoje oblíbené místo – Lom Špic. Měli jsme nádherné počasí, a tak jsme si to pořádně užili (viz. fotogalerie Rajče). Následovalo grilování, kde žáci se dočkali nebývale situace – grilovala paní ředitelka😊. Po grilování jsme měli pořád hodně energie, a tak jsme si zahráli fotbalový zápas na školním hřišti.  Proběhly aktivity na stmelení kolektivu: tajné vzkazy, přání na příští školní rok, co si na sobě vzájemně vážíme a co máme na sobě radí.  Doufejme, že se žákům vše, tak jak si přejí, splní. Celý den jsme zakončili sledováním komedie Rafťáci, ve třídě na interaktivní tabuli. Noc proběhla, dle pokynů paní učitelky, klidně. Ráno se nám nechtělo vstávat, ale užili jsme si i snídani v naší kuchyni s paní učitelkou Šoborovou. Těšíme se domů, do naší postele a na vyprávění Vám rodičům, jak jsme se měli.

Děkujeme Všem rodičům za sladkostí a podporu.

Veškerá foto dokumentace je na naších školních stránkách www.rajce.idnes.cz, https://zsnecin2223.rajce.idnes.cz/Tridni_vylet_7.trida/.

Děkuji, Fejková