Třídní výlet do přírody s přespáním, 8. třída

A je to zase tady!!! 8. třída s paní učitelkou Fejkovou a panem učitelem Šofrlem se vydala na svoje oblíbené místo – Lom Hřiměždice a Nečín. Měli jsme nádherné počasí, a tak jsme si to pořádně užili. Po koupání jsme měli pořád hodně energie, a tak jsme si zahráli tradiční zápas dívky – chlapci v basketbalu s konečným skoré 10:8 pro dívky. Pan učitel nás naučil hrát ping-pong obíhanou, a tak si to užili i žáci, kteří basketbal hrát nechtěli. Následovalo opékání buřtů a slavnostní upálení Voodoo šamanky. Žáci si do ohně hodili svá přání na tento školní rok. Doufejme, že se jim vše, tak jak si přejí, splní. Celý den jsme zakončili sledováním kultovní komedie Maska, v naší třídě na interaktivní tabuli. Noc v tělocvičně proběhla, dle pokynů paní učitelky, klidně. Ráno se nám nechtělo vstávat, ale užili jsme si i snídani v naší nové kuchyni a venkovní učebně. Po tolika zážitcích nevíme, jak přežijeme páteční vyučování:-) Těšíme se domů, do naší postele a na vyprávění Vám rodičům, jak jsme se měli.

Děkujeme rodině Heichlových za nákup buřtů a sladkostí, rodině Sirotkových za upečení perníku a všem rodičům za pomoc s koupí jídla na snídani. V neposlední řadě děkujeme vedení školy za dovybavení školy (aby se akce vůbec mohla uskutečnit) a povolení konání akce.

Veškerá foto dokumentace je na naších školních stránkách www.rajce.idnes.cz