Velikonoční jarmark 30.3.2023

Naše škola se na jedno odpoledne proměnila na vesele bzučící včelí úl.

A co se dělo? Pořádali jsme Velikonoční jarmark s dílničkami. Už při vstupu stál stánek s výrobky dětí ze školní družiny. Hned za rohem se školní kuchyňka změnila na kavárnu s bufetem, které vládli naši deváťáci. Největším hitem se stal párek v rohlíku. Kromě toho si naši hosté pochutnali na kremrolích, šátečcích, pizzašnecích, kávě, limonádě a dalších dobrotách. Fronta neměla konce. Od kavárny už všichni mířili do tříd od přízemí až do 2. patra. Všechny třídy byly dětmi i paní učitelkami nazdobeny a proměněny v „krámky“ a někde i v dílničky, ve kterých si zájemci mohli vyrobit velikonoční dekorace od dřevěných i háčkovaných zajíčků, velikonočních přáníček, motýlků po malovaná sádrová vajíčka. Ve všech třídách i na chodbách probíhaly živé hovory všech návštěvníků a nakupujících. Když zaznělo „Párky došly“ byl právě čas začít končit.

Děkujeme všem za mile strávené odpoledne a těšíme se na příště.👏😉