Výlet + přespávání ve škole, 6. třída

Uplynulý týden byl i pro šestou třídu docela nabitý. Ve středu jsme se zúčastnili projektu Den s IZS🚓🚑🚒. Nejdřív jsme ve třídě řešili mimořádné situace a chování během nich🌋🔥⛈🌪. Dalším důležitým tématem byla kyberšikana💻. Tu jsme nakousli seriálem #martyisdead, který byl velmi napínavý. Poslední část dne byla věnována průzkumu hasičského auta🚒.
Ve čtvrtek ráno jsme se vydali do Prahy. Zde jsme prozkoumali protiatomový kryt Bezovka☢️ s velmi zajímavým výkladem. Dál jsme navštívili Armádní muzeum na Žižkově. Zlatým hřebem dne byl JumpPark na Zličíně. Všichni jsme se dostatečně vyřádili, někteří dokonce dokázali kousky, o kterých ani netušili, že umí. Po příjezdu do Nečíně jsme si ustlali ve třídě a proběhla školní přespávačka😴.
Páteční dopoledne jsme se prošli do Hřiměždic, kde se někteří otužilci vykoupali v lomu🏊‍♀️. Celý výlet byl protkán dobrou náladou s příslibem blížících se prázdnin🌞. Více fotek z výletu na: https://www.rajce.net/a18551588